فوتبال لب پلات

 

در بخش فوتبال لب پلات، براتون پادکست داریم! پادکست‌های داستانی!

داستان‌هایی از پیوند ورزش و سیاست، از زندگی نامه بازیکن‌های جهان ورزش، از تشکیل باشگاه‌های ورزشی و البته داستان‌های جذاب کمتر شنیده شده از دنیای بی پایان ورزش.

با کلیک کردن روی پوستر هر بخش، می‌تونید به پادکست‌هاش دسترسی داشته باشید. البته که پادکست‌های بخش پلات، جزو محتوای فروشی فوتبال لب به حساب میان و شما می‌تونید با پرداخت مبلغ ناچیزی، این پادکست‌ها رو گوش کنید.

خانه پوشالی

خانه پوشالی

داستان هایی از سیاست‌مدارانی که پاشون به عرصه ورزش باز شد و امضای خودشونو پای این پدیده انداختن و در جهت منافع شون، ازش سو استفاده کردن و البته ورزشکارانی که راه خودشونو به سیاست پیدا کردن.

جوخه برادران

جوخه برادران

داستان تشکیل باشگاه های ورزشی و تاریخ دراماتیک شون. فرقی نمی‌کنه فوتبالی باشن یا غیر فوتبالی، همیشه داستان‌های شنیدنی و جذابی دارن.

شخص مورد نظر

شخص مورد نظر

داستان زندگی پر فراز و نشیب ورزشکار‌هایی که برامون خاطره سازی کردن و اسطوره محسوب می‌شن. شاید بعضیاشون هم گمنام باشن ولی اتفاق هایی براشون افتاده باشه که انگشت به دهان باقی بمونیم.

پرونده های مجهول

پرونده‌های مجهول

داستان‌های شنیده نشده یا کمتر شنیده شده از دنیای ورزش. داستان‌های جذابی که باعث می‌شن ما طرفدار ورزش بشیم و با عشق این پدیده رو دنبال کنیم.