آیا ژائو فلیکس می تواند الهام بخش اتلتیکو باشد؟

اتلتیکو مادرید نیز همچون بارسلونا در سال گذشته قافیه را به رئال مادرید باخته بود. اما تشک‌سازان مادریدی امسال سودای دیگری در سر دارند.

اتلتیکو مادرید

رضا حسینی، فوتبال لب – رئال مادرید و بارسلونا اسب خود را برای به دست آوردن قهرمانی لالیگا زین کرده‌اند؛ اما آیا امسال در لالیگا شاهد یک مسابقه‌ی دو اسبه خواهیم بود؟ بعید به نظر می‌رسد. فعلا باید روی اتلتیکو هم شرط‌بندی کرد.

شاگردان سیمئونه سال گذشته نتوانستند از عنوان قهرمانی خود دفاع کنند و سایه‌ای از تیم قهرمان سال قبل خود را نشان دادند و تنها به لطف اوج‌گیری در هفته‌های پایانی توانستند در جمع چهار تیم برتر لیگ قرار گرفته و در لیگ قهرمانان امسال حاضر باشند. اما نشانه‌های دلگرم‌کننده‌ای برای لیگ پیش رو وجود دارد. خرید مولینا از اودینزه باید حفره‌ی ناشی از جدایی کایران تریپیه در دفاع راست را پر کند، در حالی که اکسل ویتسل، ملی پوش باتجربه‌‌ی بلژیکی، می‌تواند سر و سامانی به مرکز زمین اتلتیکو مادرید دهد؛ اگر چه در بازی اول و بر خلاف تصور همگان، سیمئونه از ویتسل در مرکز خط دفاع سه نفره استفاده کرد و کیفیت خوبی را نیز از وی شاهد بودیم.

اتلتیکو مادرید در طول پیش فصل در گلزنی بسیار موفق عمل کرد و همه‌ی حریفان را از دم تیغ گذراند. در این بین بازی ژائو فلیکس چشمنواز بوده است و نشان می‌دهد که مهاجم با استعداد پرتغالی آماده است تا در نهایت در این فصل استعداد خود را به طور کامل شکوفا سازد. موراتا نیز اکنون باتجربه‌تر شده است و در پیش‌فصل نیز آمار خوبی را از خود به جای گذاشت. همان‌طور که دیدیم در اولین بازی فصل نیز فلیکس سه پاس گل داد و موراتا دو گل از سه گل اتلتیکو در برابر ختافه را به ثمر رساند.

باید ببینیم که خرید‌های جدید به کار اتلتیکو مادرید می‌آید و فلیکس می‌تواند به درخشش خود ادامه دهد و آیا سیمئونه می‌تواند استحکام دفاعی گذشته را که دوران ده ساله‌ی سلطنتش در اتلتیکو را مرهون آن است، به دست آورد؟ اگر چنین شود، اتلتیکو تا آخرین پیچ مسابقه در کنار بارسلونا و رئال مادرید خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *