آنتونی هدف اول شیاطین/سیاست‌های ادامه دار یونایتد

پس از رد دو پیشنهاد منچستریونایتد برای آنتونی، این بار آن‌ها قصد ارائه پیشنهادی دیگر را برای وینگر برزیلی آژاکس را در سر دارند.

کیارش غریبی، فوتبال لب – طبق گزارش اتلتیک، هم‌اکنون نمایندگان آنتونی، وینگر برزیلی آژاکس در لندن حضور دارند تا به محض به‌ حاصل رسیدن توافقات میان دو باشگاه، این انتقال را نهائی کنند.

همچنین به‌ نظر می‌رسد که توافقات شخصی میان بازیکن و باشگاه تکمیل شده و تنها مسئله‌ای که اتمام این انتقال را به عقب انداخته، اختلاف میان دو باشگاه بر سر ارزش‌گذاری بازیکن می‌باشد.

هفته پیش یونایتد، پیشنهادی به ارزش بیش از ۸۰ میلیون یورو را برای وینگر برزیلی ارسال کرد که مستقیما از سوی سران باشگاه هلندی رد شد. برخلاف اینکه برخی منابع خبر از تگ قیمت ۹۴ میلیون یوروریی آژاکس برای آنتونی می‌دهند، به‌ نظر می‌رسد آژاکس برای این بازیکن ۱۰۰ میلیون یورو طلب کند.

خود بازیکن نیز بسیار مشتاق این انتقال است. او در ۳ ماه گذشته به آژاکس فشار آورده تا به هر نحوی که شده مسیر این انتقال را هموار سازند. اخیرا او حتی از حضور در جلسات تمرینی هم خودداری کرده و از لیست آژاکس برای بازی در برابر روتردام نیز خط خورد.

در حال حاضر انتقال هم زمان کودی گاکپو و آنتونی محتمل به نظر نمی‌آید و گاکپو بیشتر به عنوان یک گزینه جانشین برای آنتونی در نظر گرفته شده است.

علاقه یونایتد به آلوارو موراتا، مهاجم ۲۹ ساله و اسپانیایی اتلتیکومادرید نیز به دلیل رقم درخواستی اتلتیکومادرید نیز تمام شده است.

اکنون تمام تمرکز یونایتد بر روی آنتونی می‌باشد. اگر نهایتا سران شیاطین سرخ موفق به تکمیل این انتقال شوند، آنتونی پس از پل پوگبا و و هری مگواید تبدیل به گران‌ترین خرید تاریخ باشگاه خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *